عذر خواهي و اطلاع رساني

1- قبل از اين‌كه به سفر اندونزي بروم، چندين نفر از دوستان از بنده قول گرفتند كه اگر در ارديبهشت سال جاري راهي سفر به «اورامان» شدم، آن‌ها را نيز با خودم همراه كنم. تمام برنامه‌ريزي و قصدم اين بود كه اين امر دوستانم را اطاعت كنم، اما از همان روزهاي قبل از رفتن، آن‌قدر براي روزهاي بعد از برگشتن، وقتم از كفم رفت كه در اين دو هفته باقي‌مانده از ارديبهشت اجابت خواهش عزيزان برايم مشكل است. به اين علت عذر خواهي مي‌كنم. 

2- با اين حال، آخر همين هفته را در «اورامان» خواهم بود. در اين سفر چند تن از اعضاي سازمان صدا و سيما با بنده خواهند بود و طبق يك پروژه تعريف شده براي يك برنامه تلويزيوني، مي‌بايستي حال و هواي اورامان و مردمش را به هم‌وطنان معرفي كنيم. اما اطلاع رساني‌ اين‌كه، با دوستانم در اورامان تماس گرفتم و متوجه شدم كه مراسم «كومساي» (مراسم پير شاليار بهاره) در روز جمعه 17 ارديبهشت (اگر مثل سال قبل از برگزاري آن ممانعت به عمل نياورند) برگزار خواهد شد. ديگر اين‌كه شقايق‌ها روييده‌اند، هرچند كه تعدادشان به اندازه‌ي سال قبل نيست. مطمئنا اگر هر يك از شما را در «اورامان» ببينم خوشحال خواهم شد.

دیدگاه ها

 1. نانسی

  سلام آقای نور آقایی امیدوارم خوش گذشته باشه اتفاقی به سایتتون سر زدم و مطالب رو خوندم وعکس ها رو دیدم که جالب بودن .مخصوصا مطالب!
  اورامان هم خیلی باید قشنگ باشه ؟! از اونجایی که شما خیلی پر مشغله هستین نمیشه توقع داشت روی برنامه ریزی اولیه تون بمونید . پس زیاد عذرخواهی نکنید .
  با ارزوی سلامت
  ………………………………………………………………..
  جواب: سلام به شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *