۱۱- دوباره برمی گردم!

چمدانم را بستم.

حدود ۲۰ ساعت دیگر پرواز خواهم کرد تا حدود ۴۰ ساعت دیگر در تهران باشم.

گزارش “کیوتو، شهر معابد” تکمیل شد. احتمالا آخرین گزارش این سفر (گزارش ازاکا) را در تهران خواهم نوشت.

دیدگاه‌ها

 1. شکوفه

  سلام
  سال نو مبارک
  رنگ سبز سایت خوبه،اما چرا آبی آسمون رو حذف کردید؟؟؟
  ……………………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. چیزی حذف نشده، فقط عوض شده. این دو تا مفهوم با هم فرق دارن.

 2. یک دوست

  با درود ….. سالی که بهارش قدم فاطمه باشد / صدها برکت از کرم فاطمه باشد . فرا رسیدن نوروز بر شما و خاندان بزرگوارتان و تمامی بینندگان این سایت و ایرانیان همایون وخجسته باد .
  ۱ – از اینکه زودتر نتوانستم پیغام بگذارم متاسفم . تور عبور از کویر را داشتم و بدور از اینترنت .
  ۲ – به احتمال زیاد این اولین و اخرین کامنت من در سال ۹۴ در این سایت خواهد بود .
  ۳ – در باره جمله ای که نوشته اید : دوباره برمیگردم . باید برگردی . برگرد که هزاران نفر منتظر امدنت هستند . برگرد و به گذشته نگاهی بیانداز و فکر کن . همدل را پیدا کن نه همراه را . چرا که همدل با تو همراه خواهد شد ولی همراه نه . زمانی از تو فاصله میگیرد زمانی در پشت سر توست و زمانی در روبرویت و زمانی راهت را سد خواهد کرد . باید مراقب و مواظبش باشی . همراه توست و همدل با دیگران ………………………………………….
  ۴ – طرح سایت را عوض کرده اید . بنظر من زیاد جالب نیست . خیلی سبزه و کمی هم تاریک . قبلی خیلی بهتر بود ابی بود به انسان ارامش میداد و قله تا ابد استوار دماوند جایی که ارش کمانگیر این پهلوان اسطوره ای تیر خود را پرتاب میکند و این با عکس شما هماهنگی و همخوانی داشت …………………………….
  ۵ – طرح جدید مهم نیست . مهم مطالب خواندنی سایت هست که یک دنیا میارزه .
  ۶ – مهم نگاه نافذ ارش نور اقایی و لبخند مهربونشه که متاسفانه بارها توسط دوستان بظاهر دوست از روی لبش محو شده و بجاش غم و اندوه در دلش جای گرفته …………… ولی چکار میشه کرد این بابا ذاتا مهربونه ……………..
  ۷ – جناب نور اقایی نگاه نافذ و عمیق شما به اینده در خیلی از مسایل و درگیر بودن ذهنتان با صدها مسیله و مشکلی که خواسته یا ناخواسته برایتان بوجود امده یا اورده اند نباید مانع از این شود که به اطراف و اطرافیان و کسانی که یکشبه ره صد ساله را طی کرده اند ت بی تفاوت باشید . نیاید ان روزی که کار از کار بگذرد و نوشدارو بعد از مرگ سهراب بدستتان برسد .
  ۸ – در پایان در سال نو جاودانگی تا ابد و قداست و اصالت ایران را برای ایران و قدرت ارش ، شرافت کاوه ، عزت بابک ، نجابت مازیار ، عشق فرهاد ، شکوه جمشید ، عظمت تخت جمشید ، منش کوروش و …… را برای همگان ارزومندم .
  ۹ – امیدوارم در سال جدید کسی شاهد سوختن دوست داغدارش نباشد و همسنگری را از دست ندهد که تا پای جان در برابر جانان جان داده و ایشان زنده باشند تا باز هم بزنند تو خاکریز رقبا نه رفقا ……………………………………………
  ۱۰ – بله …………. این قصه سر دراز دارد . تو ضیحا اینکه این کامنت بسیار بسیار به اختصار نوشته شده است . انتشار این متن بدون ذکر منبع……………………………و نقطه چین ها میتواند توسط خوانندگان این سایت بدلخواه با کلمات مناسب پر گردد .
  بپایان امد این کامنت . حکایت همجنان باقی ست . بدرود بدرود بدرود
  ……………………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس از محبت و توجه شما. زنده باشید و شاد و پیروز.

 3. شکوفه

  معذرت میخوام که منظورمو خوب بیان نکردم.
  ……………………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. خواهش می کنم.

 4. تینا

  سلام ببخشید از ژاپن تا ایران ۲۰ساعت پروازه؟؟؟
  ایشالا قسمت منم بشه برم
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام.
  ۱- تا جایی که میدونم دیگه از ایران به ژاپن پروازی وجود نداره
  ۲- پرواز از قطر یا دوبی به شهرهای مختلف ژاپن بین ۹ تا ۱۲ ساعت طول میکشه. ۲۰ ساعتی که من ذکر کردم شامل پرواز ازاکا به قطر، زمان ترانزیت و پرواز قطر به تهران میشه.
  ۳- امیدوارم برای شما هم جور بشه که برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *