زنده باد بد شانسی

بیش از شش ماه است که برای برگزاری مراسم جشن صد سالگی استاد “منوچهر ستوده” تلاش می‎کنیم. درست در زمانی‎که باید نتیجه کارهایمان را ببینیم، بنده به دلایلی نمی‎توانم حضور داشته باشم.

1- دوست داشتم امروز که 13 تیر است و مصادف با روز دماوند، به همراه “پرویز شجاعی” و دیگر دوستانمان به افتخار استاد به سمت دماوند برویم و فردا قله را صعود کنیم. به هر حال 13 تیر روزی است که آرش تیرش را پرتاب کرد و برایم بسیار مهم بود که در این برنامه شرکت کنم که نشد.
متاسفانه به این دلیل که فردا حتما باید در جلسه‎ای حضور داشته باشم، این فرصت تاریخی را از دست دادم. هرچند پرویز همین یک ساعت پیش از ارتفاع 4200 متری با بنده تماس گرفت و از حال و هوای دماوند برایم گفت.

2- دیروز (12 تیر) در محل بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار، مراسم بزرگداشت استاد ستوده برگزار شد که بنده به دلیل تدریس در همان ساعات برگزاری مراسم (از 17 تا 20) نتوانستم حضور پیدا کنم و استاد را از نزدیک ببیم.

3- همچنین در روز 11 تیر و در محل برگزاری جلسات هفتگی “انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران” جلسه‎ی معرفی استاد ستوده و پروژه نکوداشت صد سالگی ایشان را برگزار کردیم. به دلیل حضور در مراسمی که می‎بایستی در رابطه با راهنمایان گردشگری صحبت می‎کردم، امکان بودن در آن جمع صمیمی، دوستانه و پر از انرژی‎های مثبت را نیافتم.

4- و آخرین بد شانسی این‎جاست که حتی هنگام برگزاری مراسم نکوداشت صد سالگی استاد (28 تیر) در محل باغ نگارستان نمی‎توانم حضور داشته باشم. بنابراین در آن زمان که دوستانم آخرین درخت را می‎کارند و از مجسمه پرده‎برداری می‎کنند بنده در خارج از ایران غبطه آن لحظات را خواهم خورد.

5- جدای از موضوع استاد ستوده، بد شانسی بزرگ دیگری هم در این ماه برایم اتفاق افتاد که به دلایلی نمی‎توانم فعلا درباره‎اش بنویسم.

به هر حال، ظاهرا در این ماه که تیر من باید باران بباراند، خودم با بدشانسی تیرباران شده‎ام.

دیدگاه ها

 1. hossein

  سلام و درود
  باران رحمت تیر شما بر پیکره گردشگری این مملکت بسیار باریده و بعد از این هم خواهد بارید
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. شما لطف دارید.

 2. Parisa.B

  Salam , kheili narahat shodam ke 28 tir shoma nistid .
  Omidvaram harja ke hastid , salem bashid
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. قربان محبتت.

 3. ماهی

  حتما خوشی های بزرگ تری در راه است.
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. شاید.

 4. سمیه

  هیچ کدوم به اندازۀ شماره 4 بد نبود
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. شماره 5 از اون هم بدتره.

 5. 21

  براي منم اين ماه,ماه سنگينيه.كارا انگار به زور جلو ميرن!!اميدوارم بقيش بر وفق مراد باشه برات
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 6. نسیم

  سلام. البته قابل درک هست که این همه تلاش کنید درست زمانیکه باید نتیجه تلاشتون رو ببینید و از اون لذت ببرید مسئله ای مانع از این لذت بشه. ولی مهم این هست که شما تلاش کردید و تلاشتون به نتیجه رسید. شاید الان فرصت تلاش برای نتیجه ای دیگر هست. خوش بین باشید!
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 7. hory

  سلام جناب آرش. شما تمام وقت هر کاری که باید انجام میشد برای نکوداشت عزیزمون جناب دکتر ستوده رو به بهترین نحو برنامه ریزی و عملیاتی کردین به همراه دیگر دوستان نازنینتون. شما آرش این زمانه هستید و باید هر روز تیری رها کنید. خدا کنه تیر بدشانسی( بقول خودتون) دیگه شما رو نشونه نگیره. بپذیرید که حکمتی در کار است. تفالی زدم و از خواجه شیراز شنیدم که : خیال روی تو در هر طریق همره ماست.
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 8. ♥☆ЯдНд☆♥

  وای چـــــــرا؟؟؟؟
  از همه نوشته هاتون لذت میبرم به جز وقتایی که اینطور خبر بد میدید 🙁
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. متاسفم.

 9. حسین

  سلام هر کدام از افرادی که بی وقفه برای گردشگری این کشور زحمت می کشند گویا بر سر قماری نشسته که سراسر باخت را باید منتظر باشند.باخت در این قمار هم حس و حال خودش را دارد.بد شانسی که جزئی از این مسیر است.اما می تواند بعضی مواقع بد شانسی جلوی یک بد شانسی دیگر را هم بگیرد از آینده کسی خبر ندارد.
  هر چه پیش آید خوش آید
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 10. یک خواننده

  سلام
  شماره 5 رو نمیدونم ولی بقیه که بدشانسی نیست. مهم اینه که در همه حال مشغول خدمت و کار بودید. نیت شما برای کمک به برگزاری این مراسم مهم بوده و همیشه در ذهن دوستدارانتان خواهد ماند و حتما در این مراسم هم در قلب دوستانتان حضور خواهید داشت.
  به خودتون انرژی منفی ندید. 🙂
  …………………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 11. شقايق

  سلام
  از شماره 1 تا 4 رو بي خيال . چون همه مربوط به كار و حرفه آدم به هستن. ميدونم كارتون خيلي براتون مهمه ولي جزئي از پازل زندگيتون به حساب مي ياد اما به نظر من زندگي شخصي آدم مهمتره . اميدوارم شماره 5 اگر مربوط به چهارچوب زندگي شخصيتون ميشه به خوبي و خوشي و با پاياني كه علاقمندش هستين حل بشه.
  ……………………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. سپاس.

 12. م.معظم

  سلام. حداقل روز جشن را می بودید !؟چرا آخه !؟خوب جاتونو با یه لیدر ذخیره عوض کنید !چرا ورزشکارا و هنرپیشه ها ذخیره یا بدلکار دارند اونوقت لیدری نه !؟

  ایشالا به حق ماه مهمانی حق ارامش و سلامتی و دل خوش سیری چند را بیابید !
  …………………………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. سپاس از شما.

 13. فرزانه عدالت منش

  استاد آرش نور آقائی محترم!

  که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

  عاشقیه دیگه… حتما که خیریتی در آن …

  تا یار که را خواهد و میلش به چه باشد…

  برقرار باشید و در پناه حق
  دعاگو هستم
  ……………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 14. مهدی

  سلام آرش جان. از این که اینقدر با انرژی بیشتر از حرف زدن های معمول و خستگی آور همت کرده ای و مراسم دکتر ستوده را با همه توانت مدیریت می کنی به سهم خودم ازت ممنونم. من احترام زیادی برای آنهایی قائلم که فراتر از صفر های حساب بانکیشان و بیشتر از کلیشه های رسمی روزانه با دلشان سر می کنند هرچند که بدشانسی هم بیاوردند. برایت سلامتی و مداومت در کارهایت آرزو می کنم. خوشیهایت مستدام و امیدوارم بتوانیم روزی با هم پروژه ای را کار کنیم.
  …………………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. قربان محبتت. امیدوارم که بتونیم یک کاری با هم انجام بدیم. به امید دیدار.

 15. ناشناس

  سلام

  ممکنه درباره شماره 5 متن (زنده باد بدشانسی) که فرموده بودید فعلا در باره اش نمی نویسم الان بنویسید؟و اینکه آیا ربطی با متن (اغوای زمان اغواگر ) داره یا نه؟کنجکاوم که بدونم
  وب سایت خوبی دارید
  موفق باشید
  …………………………………………………………………………………………………………………………..
  جواب: سلام. نه ربطی به اون داستان نداره. در مورد اون بدشانسی هم هنوز ترجیح نمیدم چیزی بگم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *