عذر خواهی

متاسفانه بی دقتی کردم و کامنت چند تن از دوستان از جمله، فائقه و ابوخالد و … را به جای تایید، پاک کردم (این کامنت ها در روزهای ۲ شنبه و ۳ شنبه نوشته شده بودند). لطفا عذر بنده را بپذیرید و در صورت تمایل، کامنت خود را تکرار فرمایید.

دیدگاه‌ها

 1. رضا آشوری

  سلام
  رضا آشوری هستم مدیر سایت
  http://www.abartour.com/
  لینک سایت شما رو در سایت خودم قرار دادم ممنون میشم شما هم اقدام به تبادل لینک بکنید
  همچنین در زمینه اجرای تور در استان های سمنان ، مازندران و گلستان هم فعالیت میکنم خوشحال میشم همکاری بکنم

  لطفا به همین آدرس ایمیل جواب خود را ارسال کنید
  با تشکر

  http://www.abartour.com/
  ………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. ضمن احترام به شما، اجازه بدید که در مرود قرار دادن لینک ها در این سایت، خودم آزادانه فکر کنم و به نتیجه برسم. لینک هایی که در سایت بنده وجود داره فقط به دلیل علاقه ی بنده به اون سایت هاست، نه بر اساس تبادل. سپاس.

 2. دوست

  سلام.میشه راهنمایی کنید…هوای پکن و شانگهای اواخر اسفند و اوایل فروردین چخ جوری است؟ میشه کامل بگید؟میشه جاهای دیدنی رو توی اون هوا دید؟ممنون
  ………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سرد ولی قابل تحمل. می شه جاهای دیدنی رو دید دوست من.

 3. فائقه

  سلام. خواهش میکنم.اختیار دارید
  در مورد پی نوشت مطلب سفرسفیدتون گفته بودم:وقتی خواندم احساس کردم گفته شده با این کلمات جمله بسازید”حیوانات، انجمن،مصدوم،جاده…”جمله خیلی خوبی ساختید دوست گرامی امابرای اینجایی که ما زندگی میکنیم بی معنیست متاسفانه خیلی بی معنیست.
  موفق باشید
  ………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. سپاس.

 4. شیرین

  با سلام؛
  گفتگوی شما در برنامه غیرمنتظره را دیدم.عالی بود. اطلاعات مفیدی ارائه کردید. فقط ای کاش وقتی صحبت از جاذبه های تاریخی و طبیعی می شود؛ مدت زمان مورد نیاز تا رسیدن به آن مکان هم اطلاع رسانی شود…. راستی شما که دائماً در سفر هستید با هزینه های سفر چه می کنید؟ آیا هزینه ها از سوی بخشی – مثل صدا و سیما- تامین می شود و شما پروژه سفر را به دست می گیرید؟
  با سپاس
  ………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. من فقط برای تلویزیون سفر نمی کنم. هزینه سفرهای خودم رو خودم می دم و گاهی هم به عنوان راهنما سفر می کنم که از این راه پول هم در می آورم.

 5. عبدالشاهي

  جناب آرش خان
  درود
  حضور شما در برنامه شبکه دو سیما و اظهارنظرهایتان در خصوص جاذبه های قزوین بسیار مفید و کارشناسانه بود.

  VIVA ARASH
  ………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. سپاس از شما.

 6. عبدالشاهي

  ضمن عرض پوزش: در پیام پیشین لطفا املای خان را تصحیح بفرمایید
  ………………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام. انجام شد.

 7. عسل

  سلام. چقدر جالب. اومدم که ببینم این چند وقت که نبودم چه اتفاقاتی افتاده. هم مطالب جدید رو خوندم هم اسم یک دوست رو دیدم. آقای آرش داری برای خودت یک TUI در ایران درست می کنی ها. آدم ها میان. نظر میدن. همدیگر رو پیدا می کنند. آقای آشوری که پدر رضا آشوری هست یکی از دوست داشتنی ترین برگزار کنندگان تور هست. آفرین بر این وب سایت و سلام بر انسانهای دوست داشتنی…
  ………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام عسل. خوبی؟

 8. کیوان

  سلام آرش خان
  خوب هستید که انشاالله
  دوتا سوال دام ازتون

  اول اینکه به نظر شما که دستی توکار دارین، نوشتن کتاب راهنمای گردشگری درباره استان گلستان، جذاب هست وآیا خواننده ای هم داره ؟

  دوم انکه در برنامه سفرهاتون به این زودی ها به گلستان نمیاین؟
  ………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام. کتاب استان گلستان حتما جذابیت خواهد داشت. دوست دارم باز به گلستان سفر کنم، اما زمانش معلوم نیست.

 9. الف

  با سلام امروز اول بهمن به همت چند تن از کارکنان سازمان محیط زیست وچند تن از اساتید و دانشجویان و دوستداران محیط زیست وتعدادی از خبرنگاران صدا وسیما شبکه خبر،در حرکتی نمادین در لواسان وفشم ودر حمایت از حیوانات علف خوار ، علوفه حمل کرده وبه کوههای اطراف که محل استقرار این حیوانهای بی دفاع بود، برد یم وبه اونها غذا دادیم ، اما خیلی دلم سوخت که چرا باید تعداد حامیان این حیوانات که نسل انها در خطر انقراض است ، کم است وچرا یکی از مسئولین این حوزه پیش قدم نشده بودند وحضور نداشت.وچرا اطلاع رسانی نشده بود ، تا دچار انقراض نسل قوچها وبز کوهی وکل نشیم. مانند ببر ی که مجبور شدیم از سیبری وارد کنیم وبه دلیل سستی در نوع نگهداری از ان ،میلیو نها دلار یا ریال هدر بره وکارمون به جای نرسه که حیوانات را نیز وارد کنیم در حالیکه اصل شو داریم چرا دوست داریم هر چیزی روکپی شو داشته باشیم.در ضمن یکی از کارکنان محیط بانی به جای تشکر از زحمات بچه های صداو سیما گفت اینا که اومدند فیلم می گیرندفقط به خاطر پولش اومدن و ما ها برای این حیوانات دل سوز هستیم. وکلامش رو با تحقیر بیان کرد.خیلی خیلی دلم سوخت برای خبرنگارانی که با عشق به کارشون وبدون هیچ چشم داشتی اومده بودن تا این حرکت نمادین رو ثبت وپوشش بدن تا افرادیکه از شکار این حیونها با تمام ثروت در ویلا های تفریحی خود تعطیلات رو سپری میکنندTچشم پوشی نمیکنند، انعکاس بدن.( لازم به ذکر اینکه خبرنگار برای کار مستند سازی نیامده بودبلکه برای پوشش خبری اون اومده بود.) زیرا با توجه به سردی هوا این حیونات وارد منطقه میشن ودنبال غذا برای خود و بچه ها شون میگردن ، اما در یغ شکم پر ستان بی عاطفه ،با شکار انها ، نوزادان انها را بی سرپرست ومنجر به مرگ بچه های انها ،از فرط گرسنگی می شوند.وتنها هدف گامی در راستای بیدار کردن مغز های خفته وتلنگر زدن بود. به امید روشنگری وپویایی تفکر تمامی ایرانیان در تمامی جهات ،امیدوارم دفعه بعد تعداد حامیان این حیوانات در منطقه البرز بیشتر بشه.
  ………………………………………………………………………………………………………
  جواب: سلام.

 10. حمید درودیان

  سلام آرش،
  آرش خواستم فقط بنویسم ولی ذهنی درگیر داشتم از ندانسته ها و دانسته ها ،گفتم چه بنویسم باز هم ذهنی درگیر،اما می نویسم:
  عادت ما خوب بودن است و کاری نداریم که طرف مقابل مثبت است یا منفی،شاید گروهی سوء ایتفاده کنند و بگویند ابله هستی ،اما میگویم مرام ما چیز دیگریست “شادی را هدیه کن حتی به آنهایکه این شادی را از تو گرفته اند”
  دردا که دوای درد پنهانی ما
  افسوس که چاره پریشانی ما
  در دست گروهیست که پنداشته اند
  خوشبختی خویش را به بد بختی ما
  …………………………………………………………………………………………………….
  جواب: سلام حمید جان. سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *